RSS

Google udostępniło dzisiaj aktualizację Gmaila dla systemu Android oznaczoną numerem 2.3.2. Zmiany miały na celu jeszcze większe upodobnienie wersji komórkowej do tego co znamy z komputerów.

W nowym Gmailu znajdziemy zatem:

 • Priority Inbox – czyli podział maili na te ważniejsze i mniej ważne. Dodatkowo możemy tak ustawić powiadomienia dźwiękowe, że telefon sygnalizuje tylko gdy przyjdzie do nas jakaś istotna wiadomość (Menu > Settings > Priority Inbox)
 • Wygodniejszy wybór pomiędzy opcjami Odpowiedz, Odpowiedz wszystkim, Przekaż

 • Możliwość wyboru adresu, który będzie znajdował się w polu Nadawca (wybieramy spośród adresów podpiętych do naszego konta Gmail)

 • Opcja odpowiadania „w tekście”

Gmail 2.3.2 czeka na was w Android Markecie, pod warunkiem, że dysponujecie telefonem z Androidem 2.2 Froyo. Pozostali niestety muszą czekać na łaskawość Google, który może kiedyś wypuści również wersję dla starszych systemów.

via Google Mobile Blog

Udostępnij

4 komentarze do “Gmail 2.3.2 dla Androida – jeszcze bardziej podobny do wersji desktopowej”

 1. […] This post was mentioned on Twitter by Mysteriously Unnamed and Mysteriously Unnamed, bartek nowak. bartek nowak said: Gmail dla Androida 2.3.2 – jeszcze bardziej podobny do wersji desktopowej: Google udostępniło dzisiaj aktualizac… http://bit.ly/fDTyTZ […]

 2. czesław pisze:

  W końcu! Dwie ostatnie wymienione zmiany bardzo oczekiwane.

 3. biggi pisze:

  No tak, ale dodawania załączników nadal nie umożliwili 🙁

 4. absolon pisze:

  Super, opcja 2 (możliwość zmiany adresu w polu nadawca) jest dla mnie długo wyczekiwana… co z tego jak mam 2.1 🙂 Szkoda że Google dopiero od niedawna poszło po rozum do głowy i zaczęło oddzielać swoje aplikacje (jak wspomniany Gmail czy Youtube) od reszty systemu. Od początku tak powinno być, że te programy (ich aktualizacje) dostępne są z poziomu Marketu.

Skomentuj